KONST / Litografier / Grafiskt blad 14077101
nr 1407 7101
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Zebrahug". Signerad, numrerad 63/100, ca 15x17 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:25:18
5/7 20:20:18
5/7 20:20:51